YAPI-İŞ İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Meslekleri doğrultusunda en iyiyi, en doğruyu yapmak, en zoru başarmak heyecanı ile  1989 yılında Hasan Turan tarafından kurulmuştur. Bünyesinde mühendisleri ve mimarıları barındıran teknik kadrosuyla aktif olarak çalışmaktadır.[metaslider id=216]

YAPI-İŞ İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.  olarak;
ÜSTYAPI (Bina, Konut, İşyeri), ALTYAPI (Su, Kanalizasyon, Doğalgaz hatları ve Şebekeleri, Yol ve Köprüler,  Dere ve Zemin İslahları), ÇEVRE (Katı Atık Tesisleri ve İçmesuyu Arıtma Tesisleri) alanlarında faaliyet göstermektedir. (“Projelerimiz” sekmesi üzerinden geçmiş projelerimize ulaşabilirsiniz.) İnsan yaşamının ve medeniyetin bir parçası olan bu projeleri üstün hizmet anlayışıyla gerçekleştirerek, sektörde kalitesini ortaya koymuştur.

YAPI-İŞ İNŞAAT  genişleyen hizmet yelpazesi ile yeni iş gücü imkanları sağlamıştır. Projelerinde son teknolojiyi kullanarak sürekli yenilkçi güçle hareket etmekte, bunun yanı sıra üretime de katkıda bulunarak, ülke ekonomisinin gelişmesine ve büyümesine hizmet  etmektedir.

HAKKIMIZDA