yapiisYAPI-İŞ İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Meslekleri doğrultusunda en iyiyi, en doğruyu yapmak, en zoru başarmak heyecanı ile  1989 yılında Hasan Turan ve Kardeşleri’nin  ortaklığı ile kurulmuştur. Yönetim Kurulunu ortaklar oluşturmakta ve üyeler şirkette aktif olarak çalışmaktadır.

YAPI-İŞ İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.  olarak;
ALTYAPI (Su, Kanalizasyon, Doğalgaz hatları ve Şebekeleri, Yol ve Köprüler,  Dere ve Zemin İslahları), ÜSTYAPI (Bina, Konut, Spor Kompleksleri), ÇEVRE (Katı Atık Tesisleri ve İçmesuyu Arıtma Tesisleri) alanlarında faaliyet göstermektedir. İnsan yaşamının bir parçası olan bu projeleri üstün hizmet anlayışıyla gerçekleştirerek, sektörde kalitesini ortaya koymuştur.

YAPI-İŞ İNŞAAT  genişleyen hizmet yelpazesi ile yeni iş gücü imkanlarıı sağlamıştır. Projelerinde son teknolojiyi kullanarak sürekli yenilkçi güçle hareket etmekte, bunun yanı sıra üretime de katkıda bulunarak, ülke ekonomisinin gelişmesine ve büyümesine hizmet  etmektedir.

YAPI-İŞ İNŞAAT, Faaliyet gösterdiği tüm projelerde, inşaat yöneticisi, ana müteahhit veya taşeron olarak işverenlere hizmet etmektir. Temel ilkesi güvenilir, kaliteli bir kurum olmak ve az zamanda çok iş yapmaktır. Kalitesini yurt dışına taşımak ve varlığını sürdürmek yakın geleceğe dair hedefleri arasındadır.

YAPI-İŞ İNŞAAT, kurumsal büyüklüğü, yaptığı projelerle beraber yıllar içinde daha da büyüme hedefi içerisindedir. Kurulduğu 1989 yılından bu yana kalitesiyle ve verdiği güvenle kurumsal başarılar elde etmiş ve bu amaçla devam etmektedir.

YAPI – İŞ İNŞAAT,
Dünyada yaşanmakta olan tüm ekonomik ve siyasal sorunlara karşın, geleceğe umutla bakmaktadır.